Dyrektor ds. Administracji - Kraków

Małopolska Hodowla Roślin Spółka z o.o.– lider w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Administracji

miejsce pracy:Kraków

Główne zadania:

  • Zarządzanie procesami administracyjnymi w firmie oraz standaryzacja procesów administracyjnych
    we wszystkich biurach firmy,

  • Opracowywanie, wdrażanie i optymalizacja procedur administracyjnych i kosztów zarzadzania
    majątkiem Spółki,

  • Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem dokumentów dotyczących funkcjonowania Spółki;

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów, w tym korespondencji, umów, ofert i faktur,

  • Przygotowanie rocznych planów inwestycyjnych,

  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji do uruchomienia procesu inwestycyjnego lub
    remontowego,

  • Nadzór i rozliczenie prowadzonych inwestycji i prac remontowych,

  • Nadzór nad realizacją zadań w zakresie dokumentowania umów i archiwizacji dokumentów,

  • Prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem oraz aktualizacją umów dotyczących zadań
    inwestycyjnych i remontowych, gospodarowania mieniem Spółki,

  • Bieżąca współpraca z departamentami nadzoru właścicielskiego,

  • Przygotowywanie raportów i analiz,

  • Wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie (minimum 3 lata) w pracy na stanowisku kierowniczym albo wynikające
    z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek,

  • Znajomość procesu remontowo-inwestycyjnego oraz znajomość zagadnień z obszaru budownictwa,

  • Umiejętność planowania, motywowania pracowników i rozwijania ich kompetencji, organizacji pracy
    własnej i podległego zespołu,

  • Proaktywne i analityczne podejście do rozwiązywania zagadnień, inicjatywa i chęć poszukiwania
    nowych rozwiązań,

  • Silne werbalne i pisemne umiejętności komunikacyjne,

  • Skrupulatność, zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków,

  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat B.

  • Gotowość do cyklicznych wyjazdów służbowych do pozostałych lokalizacji firmy,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office 365 (Word, Excel, Outlook).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię,

  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),

  • Pracę w stabilnej firmie,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Małopolską Hodowlę Roślin Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na stanowisko Specjalista ds. Inwestycji i Remontów a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."