Mechanik ciągników i maszyn rolniczych – Polanowice

Małopolska Hodowla Roślin Spółka z o.o.– lider w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych, poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik ciągników i maszyn rolniczych

miejsce pracy: Polanowice, woj. małopolskie

Główne zadania:

  • Kontrolowanie stanu technicznego ciągników, maszyn, urządzeń rolniczych w gospodarstwie,
  • Prowadzenie prac konserwacyjnych sprzętu, wykonywanie napraw lub wymiany uszkodzonych części,
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji związanej z eksploatacją pojazdów,
  • Obsługa maszyn i urządzań zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii „T”
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię,
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

do dnia 20 maja 2024 r.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Małopolską Hodowlę Roślin Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na stanowisko Magazynier, a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."